default_mobilesplash

Kuhu minna?

toopakkumised banner 225x90

kärdla sadama bänner

turism 225x90

Jäätmekäitlusest alates 1. aprillist

Head jäätmevaldajat, jagame jäätmevedejate poolt antud info

 

 

Keskkonnateenused

Alates 01. aprillist 2014 a. Lõpeb Hiiumaal kolm aastat toiminud korraldatud jäätmevedu ja kõik jäätmed viiakse klientide juurest ära vabaturu tingimustel. Inimestega suheldes on üles kerkinud korduvad küsimused millistele anname vastused alljärgnevalt:

  • Tühisõit – sellist mõistet nagu „tühisõit" vabaturu tingimustes enam ei ole. Isegi kui klient unustab veopäeval oma konteineri välja toomata, tühisõidu arvet ei esitata. Kliendil jääb lihtsalt konteiner seekord tühjendamata ja vajadusel saab ta selle tühjenduse tellida muul ajal.
  • Kas jäätmete äraandmine peab toimuma sama sagedusega, kui korraldatud jäätmeveo korral - ei pea, klient ise otsustab, kas tal seni kehtinud veosagedus sobib, või ta valib endale uued sobiva graafiku.
  • Vedu tellimisel - Selline teenus on olemas - klient informeerib meid jäätmeveo vajadusest ette ja poolte vahel lepitakse kokku jäätmete üleandmise kuupäev. Tellimisel veoteenust osutame tavahinnakirja hindade alusel ja mingit lisajuurdehindlust ei tehta.
  • Uue lepingu sõlmise vajadus - aprilli algusega lõpeb korraldatud jäätmeveoleping AS Eesti Keskkonnateenused ja Hiiumaa Omavalitsuste Liidu vahel. AS Eesti Keskkonnateenused on saatnud kõikidele oma tänastele klientidele kirjaliku teate, et oleme valmis jätkama jäätmeveo teenuse osutamist senise veograafiku alusel või siis kliendi poolt soovitud sagedusel. Uut lepingut vedajaga sõlmima ei pea.
  • Teenushinnad - alates 1.aprillsit 2014 teenushinnad ei muutu.

Levinumate jäätmemahutite teenushinnad koos 20% käibemaksuga on järgmised:

Kuni 0,14m3 jäätmemahuti tühjendus – 3,53€
Kuni 0,24 m3 jäätmemahuti tühjendus - 3,80€
Kuni 0,36 m3 jäätmemahuti tühjendus - 5,03€
Kuni 0,60 m3 jäätmemahuti tühjendus - 6,71€
Kuni 0,66 m3 jäätmemahuti tühjendus - 7,38€
Kuni 0,80m3 jäätmemahuti tühjendus - 7,45€

Lisa informatsiooni ja saab küsida meie klienditeeninduse telefonilt 1919 või 7386716
e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hiiu Autotrans

Alates 1. aprillist jätkab taas prügiveoteenuse osutamist Hiiumaa kohalik firma Hiiu Autotrans.
Prügiturg on vabaks lastud ja Hiiu saare elanikel võimalus taas valida, millise prügifirma teenust kasutada. Enam pole vaja tiheasustuse elanikel kunstlikult igakuiselt „prügi toota" ja samas külade elanikel pead murda, kuhu kolme kuu jooksul tekkinud prügi ära paigutada.

Hiiu Autotrans saadab auto oma klientide prügile järele siis, kui klient selleks soovi avaldab, st. kui prügikonteiner (või –kott) täis on saanud. Endiselt saab meilt lunastada nn. Hiiu Autotransi prügikotte, mida ostes olete ühtlasi jäätmeveo eest tasunud.

Hiiu Autotrans viib kogutud olmejäätmed Hiiumaa Jäätmejaama, millega toetab jäätmejaama toimimist Hiiumaal. Jäätmejaam on hiidlastele eriti vajalik, kuna see on ainus koht, kuhu saab viia tekkivaid erinevaid jäätmeliike.

Tuletame meelde, et jätkuvalt osutame soodsate hindadega fekaaliveoteenust ja võtame elanikkonnalt tasuta vastu ohtlikke jäätmeid.

Multiliftautoga on võimalik lasta jäätmejaama vedada suurjäätmeid (mööbel jms.)või ehituslammutusprahti.

Kuna meie näol on tegemist Hiiu saare ettevõttega, siis loodame hiidlaste ja saarel puhkajate heatahtlikkusele ning toetate Hiiumaa oma firmat ja valite prügiveol Hiiu Autotransi.

Kärdlas tühjendame konteinereid igal tööpäeval, Hiiu valla Kõrgessaare piirkonnas teisipäeviti, Käina ja Emmaste valdades kolmapäeviti, Pühalepa vallas neljapäeviti.

Prügiauto tellimiseks võtke palun ühendust telefonil 4631737, 5203795 või saatke kiri
e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Meeldivale koostööle lootes
Teie Hiiu Autotrans