HUVIRING    

JUHENDAJA

AEG

        KOHT

KELLELE

Naisrühm UNGRULUST

Helgi Taelma

E, K kell 19.00

VAK-i tantsusaal

rahvatantsuhuvilised naised

Tantsuline treening

Stella Suitso

T, N kell 19.30

VAK-i tantsusaal

naised

Eakate võimlemine

Stella Suitso

E, K kell 15.00

Kõrgessaare Päevakeskus

naised

Korvpall

 

E, K kell 17.00,               R kell 16.00

VAK-i saal

 

Tennisemängu ajad

 

E, T, N kell 20.00,           R kell 19.00

VAK-i saal

 

Jõusaal

 

E, T, K, N kell 16.00 - 20 R kell 16.00 - 19.00

 

tasu 1€ kord või 10€ kuu

Lauatennis

 

VAK-i lahtioleku ajal

 

soovijatele, tasuline

Käsitöö- ja kunstiring

Katrin Laan

E kell 16.00-17.30

Kõrgessaare VAK-i kunstiklass

noorem rühm (tasuta)

Käsitöö- ja kunstiring

Katrin Laan

T kell 16.00-17.30

Kõrgessaare VAK-i kunstiklass

vanem rühm (tasuta) 

Spordiring koolieelikutele

Alex Kark

E kell 16.00

Kõrgessaare VAK

5.-7.aastased

Võrkpall

Anneli Mauer

T, N kell 17.30-18.00 

Kõrgessaare VAK-i saal

noorem rühm (tasuta) 

Võrkpall

Anneli Mauer

T, N kell 18.30-20.00

Kõrgessaare VAK-i saal

vanem rühm (tasuta)

Saalihoki

Miko Malk, Alex Kark

E, K, R kell 18.00-20.00

Kõrgessaare VAK-i saal

poisid ja noormehed

Jõusaal

 

E, T, K, N kell 16.00 - 20    R kell 16.00 - 19.00

Kõrgessaare VAK

soovijaile, tasuline

Lauatennis

 

maja lahtioleku aegadel

Kõrgessaare VAK

soovijaile, tasuline

Kunstiring

Aadi Pall

T, N kell 12.00-15.00

kultuurikeskuse õppeklass

nooremad õpilased 5€/kuu

Maaliateljee

Ott Lambing

E, T kell 16.00-19.00        N kell 17.15 - 20.00

maaliateljee, II korrus küljeuksest 

vanemad õpilased 10€/kuu 

Loomering

Liina Sahtel

E või K kell 12.00-15.00

kultuurikeskuse õppeklass

 1. - 6.klass  1 kord ädalas,

  5€/kuu

Laste rahvatantsu-rühm NAADRESED

Jaanika Kuusk

T kell 15.30-17.00

kultuurikeskus

4.-5.klassi poisid ja tüdrukud, tasuta

Noorte segarühm PATSIUSTI

Jaanika Kuusk

E kell 15.30-17.00            N kell 17.00-18.30   

kultuurikeskus

9.-12.kl. neiud ja noormehed, tasuta

Näitering

Grete Olev

E, N kell 16.00-18.00

kultuurikeskuse kinosaal

5.-7. klassi õpilased, tasuta

Nukuteatri ring

Kersti Ojasalu

K kell 17.30

Kärdla Nukuteatris

 põhikooli õpilased, tasuta

Tsirkusering

Hugues Gesbert

E kell 14-15

kinosaal

põhikooli õpilased, tasuta

Tiina Tantsustuudio

Tiina Kaev

 info tt-stuudio.ee

kultuurikeskus

põhikooli  ja gümnaasiumi neiud

Akrüülmaali kursus

Ott Lambing

E,T kell 16.00-19.00;  N kell 17.15-20.00

Maaliateljee, kultuuri -keskuse küljeuksest

täiskasvanud, 30€/kuu

KOHVITANTAD

Ille Savioja

T kell 13.00

kultuurikeskus

tantsurühm eakatele, tasuta

Naisvõimlemine

Helle- Mare Kõmmus

T, N kell 19.00

kultuurikeskus

naised

Eakate võimlemine

Lia Rosenberg

E,N kell 17.30

kultuurikeskus

naised, tasuta

Segarühm TAIDELAID

Helle- Mare Kõmmus

T, N kell 20.00

kultuurikeskus

rahvatantsuhuvilised naised ja mehed

Naisrühm KOHVILÄHKRID

Helle- Mare Kõmmus

E, K kell 19.30

kultuurikeskus

rahvatantsuhuvilised naised

Line-tants

Tiina Kaev

T kell 19.30

põhikooli väike spordisaal                 

 

NAADITEATER

MTÜ EMSI

T kell 17.30

kultuurikeskus

näitemänguhuvilised

 

Teated

 *Novembri infokiri

 

* Kultuurikeskus ja Piletimaailma müügipunkt avatud E-R 10.00-18.00

Piletiinfo kinokülastajale

* Piletiinfo teatrikülastajale 

 

 

Kino

Nov
24

24.11.2019 15:00 - 16:32

Nov
24

24.11.2019 17:00 - 18:55

Nov
27

27.11.2019 18:00 - 19:24

Nov
27

27.11.2019 20:00 - 21:46

Teater/Kontsert

Dets
8

08.12.2019 17:00 - 18:30

Dets
30

30.12.2019 18:00 - 21:00

Apr
1

01.04.2020 19:00 - 20:00

Sündmused

Nov
23

23.11.2019

Nov
25

25.11.2019 17:00 - 18:00

Nov
28

28.11.2019 11:00 - 14:00

Nov
29

29.11.2019 17:00 - 21:00

Dets
1

01.12.2019 17:30 - 18:00

Dets
3

03.12.2019 9:30 - 11:30

Kalender

loader