default_mobilesplash

Kuhu minna?

toopakkumised banner 225x90

kärdla sadama bänner

turism 225x90

PEREKAART lasterikastele peredele.

Eesti Lasterikaste Perede Liit, kuhu kuulub üle Eesti 18 liikmesorganisatsiooni erinevatest maakondadest, on ellu kutsunud PEREKAARDI lasterikastele peredele.

Tegemist on magnetkaardiga, millega antakse lasterikkale perele võimalus saada erinevaid teenuseid ja tooteid parematel tingimustel. See kätkeb endas soodsamaid hindasid, kampaania pakkumisi, lisaväärtusi jm olulist perele, kus kasvamas 4 ja rohkem last. Teisest küljest on see positiivne võimalus ettevõtetel näidata oma sotsiaalset vastutustunnet, hoolimist ja positiivset hoiakut Eesti lastesse ning suurtesse peredesse.

Kõigi Perekaardi partneritega sõlmitakse leping, mis ettevõtja poolt hõlmab soodustuste andmist ning perekaardi-kleebiste asetamist nähtavale kohale ning Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt ettevõtja kajastamist enda poolt hallatavates meediakanalites.

Perekaarti on võimalik taotleda kõigil Eesti Lasterikaste Perede Liidu liikmesorganisatsioonidesse kuuluvatel peredel, kus on lapsi kasvamas neli ja enam. Hetkel on selliseid peresid 1200 peret üle Eesti. Iga pere saab taotleda ühe tasuta kaardi ning soovi korral täiendava tasu eest lisakaardi teisele vanemale või noorele alates vanusest 15.a.

Esimesed 21 perekaarti Hiiumaa peredele jõudsid omanikeni selle aasta märtsi kuus. Hiiumaal on toimumas läbirääkimised erinevate ettevõtetega ning lähiajal loodame, et ka meie kodusaarelt on lisandumas Perekaardi partnereid.

Ettevõtjaid, kes on huvitatud nimetatud projektiga liitumisest, palume ühendust võtta Hiiumaa Lasterikaste Perede Ühenduse esimehe Rein Jürimäega See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 5082 674. Perekaardi pakkumistega saate tutvuda www.perekaart.ee, kus on tänaseks päevaks projektiga liitunud juba 129 partnerit üle Eesti.

Käesoleva projekti käigus tehakse korda ka praegune lasterikaste perede andmebaas ja viiakse see internetipõhiseks. Andmebaas tagab omakorda perekaardi turvalisuse ja andmete õigsuse. Perekaardi projekti toetab Siseministeerium summas 38 978, 50 eurot.

Hiiumaa Lasterikaste Perede Ühendus HLPÜ

Eesti Lasterikaste Perede Ühendus ELPL

15.04.2014