Kuhu minna?

toopakkumised banner 225x90

kärdla sadama bänner

turism 225x90

Hajaasustuse programmi 2017 taotluste kinnitamine

8. juunil lõppes hajaasustuse programmi 2017 taotluste vastuvõtt, mille eesmärgiks oli hajaasustusega maapiirkondades elavatele peredele tagada head elutingimused ning seeläbi aidata kaasa elanike arvu püsimisele hajaasustusega maapiirkondades.
Hiiu vallale laekus tähtajaks 21 taotlust, millest 13 said toetust täies mahus. Valiku tegi Hiiu Vallavalitsuse poolt moodustatud komisjon, kes kasutas EASi poolt välja töötatud hindamisjuhendit.

Programmist toetati järgmisi valdkondi:
1. veesüsteemid
2. kanalisatsioonisüsteemid

Üks taotlus esitati elektrisüsteemide ja kaks juurdepääsuteede valdkonnale, kuid kahjuks 2017. aastal nendele projektide toetamiseks raha ei jätkunud.

Hajaasustuse programmi taotluste hindamise tulemused on kättesaadavad valla dokumendisüsteemis: http://avalik.amphora.ee/hiiuvv/index.aspx?type=12&id=52175

Taotlejatega on võetud ühendust, et täpsustada üle lepingute sõlmimine ja maksete tegemine.

Hajaasustuse programmi taotluste hindamise komisjoni koosseis

Hiiu Vallavalitsus on moodustanud taotluste hindamiseks komisjoni koosseisus:

1. Kadri Randmaa - keskkonnaspetsialist, komisjoni esimees;
2. Argo Valgma - vallamajanduse peaspetsialist;
3. Jürgen Vahtra - arhitekt-planeeringute peaspetsialist;
4. Liili Eller - majandusosakonna juhataja;
5. Monika Pihlak - arenguosakonna juhataja.
6. Kai Vahtra-maaspetsialist

Kontaktisikuks on Kadri Randmaa 5235887, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hajaasustuse programmi taotlusvoor 2017

Hiiu maavanem kuulutab hajaasustuse programmi 2017. aasta taotlusvooru avatuks alates 8. aprillist 2017. Hiiumaal saavad toetust taotleda Emmaste, Käina, Pühalepa ja Hiiu valla hajaasustuses asuvate majapidamiste alalised elanikud.

Programmi eesmärgiks on hajaasustusega maapiirkondades elavatele peredele tagada head elutingimused ning seeläbi aidata kaasa elanike arvu püsimisele hajaasustusega maapiirkondades.

Loe edasi: Hajaasustuse programmi taotlusvoor 2017