Kuhu minna?

toopakkumised banner 225x90

kärdla sadama bänner

turism 225x90

Hiiumaa Noorsootöö Keskus

Hiiumaa Noorsootöö Keskus on Hiiu Vallavalitsuse (edaspidi vallavalitsus) hallatav asutus, mis korraldab Hiiu valla noorsootööd, algatab ja viib ellu maakondlikke tegevusi ja on maakondliku noorsootöötajate võrgustiku eestvedaja.
Noorsootöö keskus on Hiiumaa Teavitamis- ja Nõustamiskeskuse HUPS ning Kärdla Avatud Noortekeskuse õigusjärglane. Oma tegevuses juhindub asutus avatud noorsootöö põhimõtetest, riigi ja Hiiu valla õigusaktidest, arengukavast ja põhimäärusest.

Noorsootöö keskuse tegevuse eesmärgiks on läbi toimiva koostöövõrgustiku toetada laste ja noorte mitmekülgset arengut, toimetulekut, ennetada riskikäitumist ning luua koos noortega võimalusi noortele vaba tahte alusel tegutsemiseks ning vaba aja sisustamiseks.

Noorsootöö keskuse ülesanded maakondlikul tasandil, tulenevalt Hiiumaa Teavitamis- ja Nõustamiskeskuse HUPS õigusjärglasena ülevõetavatest kohustustest. Noorsootöö keskuse ülesanded valla tasandil, tulenevalt Kärdla Avatud Noortekeskuse õigusjärglasena ja Kõrgessaare Vaba Aja Keskuse noorsootöö ülevõetavatest kohustustest.

Põhimäärus
Arengukava on koostamisel

Noorsootöö keskuse tegevuskohad Hiiu vallas:

Nõustamisteenistus:

Aadress: Uus 4/5, Kärdla
Juhataja: Merle Salusoo
Avatud: E - N 9.00 - 17.00, R 9.00 – 16.00
Telefon: 4622545; 51987211
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Facebook: www.facebook.com/hiiumaa.ntk

Kärdla noortemaja:

Aadress: Kõrgessaare mnt 2, Kärdla
Noorsootöö spetsialist: Kaira Västrik
Avatud: E-R 12.00- 20.00
Telefon: 4631723, 53337535
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Facebook: www.facebook.com/KardlaNoortemaja

Kõrgessaare noortemaja:

Aadress: Tööstuse tee 16a, Kõrgessaare
Noorsootöö spetsialist: Vivian Tülp
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Facebook: www.facebook.com/KorgessaareNoortemaja

Uus koduleht on valmimisel, hetkel kehtivad veel:
Koduleht:
ntk.hiiuvald.ee
Blogi: blog.hups.ee; ank.kardla.ee/blogi